Napajanje Mean Well XTR-240-12 240W 12V
Proizvođač: Mean Well
Napajanje za DIN šinu Mean Well XTR-240-12 serije XTR od 240W, ulaznog napona od 320-600VAC, izlaznog napona od 24V i maksimalne struje do 20A. Garancija 3 godine.
Dokumenti za preuzimanje
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)240
Izlazni napon (V)12
Struja (A)20
Dužina (mm)125
Širina (mm)48
Visina (mm)125.2
Težina (g)990
Radna temperatura (°C)-40...+85°C