Napajanje Mean Well XDR-960E-48 960W 48V
Proizvođač: Mean Well
Napajanje za DIN šinu Mean Well XDR-960E-48 serije XDR od 960W, izlaznog napona 48V i maksimalne struje do 20A. Garancija 3 godine.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)960
Izlazni napon (V)48
Struja (A)20
Dužina (mm)132
Širina (mm)96
Visina (mm)125.2
Težina (g)1930
Radna temperatura (°C)-40...+70°C