Napajanje Mean Well XDR-960E-24 960W 24V
Proizvođač: Mean Well
Napajanje za DIN šinu Mean Well XDR-960E-24 serije XDR od 960W, izlaznog napona 24V i maksimalne struje do 40A. Garancija 3 godine.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)960
Izlazni napon (V)24
Struja (A)40
Dužina (mm)132
Širina (mm)96
Visina (mm)125.2
Težina (g)1930
Radna temperatura (°C)-40...+70°C