Napajanje Mean Well XDR-75E-24 75W 24V
Proizvođač: Mean Well
Napajanje za DIN šinu Mean Well XDR-75E-24 serije XDR od 75W, izlaznog napona 24V i maksimalne struje do 3.2A. Garancija 3 godine.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)75
Izlazni napon (V)24
Struja (A)3.2
Dužina (mm)116
Širina (mm)30
Visina (mm)125.2
Težina (g)465
Radna temperatura (°C)-40...+70°C
Serija napajanjaXDR
Šifra proizvođačaXDR-75E-24
Klijenti koji su kupili ovaj proizvod su kupovali i sledeće
Kolica za profilisanu šinu HGW25CC
Dostupnost: Na stanju
242.857 RSD sa PDV-om
Zupčasta letva sa kosim zubima 1.25M, 22x25x1400mm
Zupčasta letva sa kosim zubima 1.25M, dimenzija 22x25mm, dužine 1400mm, C45. Rupe su izbušene za laku montažu.
Dostupnost: Na stanju
Nosač kablova 25x57
Plastični energetski lanac 25x57 sa unutrašnjim otvorom dimenzija 25x57mm, spoljnih dimenzija 40x77mm, radijus savijanja R55, sa mogućnošću otvaranja na člancima i sa unutrašnje i sa spoljašnje strane. Šlep kabl je dužine 1m i isporučuje se sa krajnjim konektorima.