Napajanje Mean Well XDR-75E-12 75W 12V
Proizvođač: Mean Well
Napajanje za DIN šinu Mean Well XDR-75E-12 serije XDR od 75W, izlaznog napona 12V i maksimalne struje do 6.3A. Garancija 3 godine.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)75
Izlazni napon (V)12
Struja (A)6.3
Dužina (mm)116
Širina (mm)30
Visina (mm)125.2
Težina (g)465
Radna temperatura (°C)-40...+70°C