Napajanje Mean Well XDR-480E-48 480W 48V
Proizvođač: Mean Well
Napajanje za DIN šinu Mean Well XDR-480E-48 serije XDR od 480W, izlaznog napona 48V i maksimalne struje do 10A. Garancija 3 godine.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)480
Izlazni napon (V)48
Struja (A)10
Dužina (mm)125
Širina (mm)48
Visina (mm)125.2
Težina (g)890
Radna temperatura (°C)-40...+70°C