Napajanje Mean Well XDR-240E-48 240W 48V
Proizvođač: Mean Well
Napajanje za DIN šinu Mean Well XDR-240E-48 serije XDR od 240W, izlaznog napona 48V i maksimalne struje do 5A. Garancija 3 godine.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)240
Izlazni napon (V)48
Struja (A)5
Dužina (mm)116
Širina (mm)40
Visina (mm)125.2
Težina (g)610
Radna temperatura (°C)-40...+70°C