Napajanje Mean Well XDR-240E-24 240W 24V
Proizvođač: Mean Well
Napajanje za DIN šinu Mean Well XDR-240E-24 serije XDR od 240W, izlaznog napona 24V i maksimalne struje do 10A. Garancija 3 godine.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)240
Izlazni napon (V)24
Struja (A)10
Dužina (mm)116
Širina (mm)40
Visina (mm)125.2
Težina (g)610
Radna temperatura (°C)-40...+70°C