Napajanje Mean Well XDR-240E-12 240W 12V
Proizvođač: Mean Well
Napajanje za DIN šinu Mean Well XDR-240E-12 serije XDR od 240W, izlaznog napona 12V i maksimalne struje do 20A. Garancija 3 godine.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)240
Izlazni napon (V)12
Struja (A)20
Dužina (mm)116
Širina (mm)40
Visina (mm)125.2
Težina (g)610
Radna temperatura (°C)-40...+70°C