Napajanje Mean Well XDR-120E-24 120W 24V
Proizvođač: Mean Well
Napajanje za DIN šinu Mean Well XDR-120E-24 serije XDR od 120W, izlaznog napona 24V i maksimalne struje do 5A. Garancija 3 godine.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)120
Izlazni napon (V)24
Struja (A)10
Dužina (mm)116
Širina (mm)30
Visina (mm)125.2
Težina (g)510
Radna temperatura (°C)-40...+70°C