Napajanje Mean Well TDR-960-24 960W 24V
Proizvođač: Mean Well
Napajanje za DIN šinu Mean Well TDR-960-24 serije TDR od 960W, ulaznog napona od 340-550VAC, izlaznog napona od 24V i maksimalne struje do 40A. Garancija 3 godine.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)960
Izlazni napon (V)24
Struja (A)40
Dužina (mm)150
Širina (mm)110
Visina (mm)125.2
Težina (g)2470
Radna temperatura (°C)-30...+70°C