Napajanje Mean Well TDR-480-48 480W 48V
Proizvođač: Mean Well
Napajanje za DIN šinu Mean Well TDR-480-48 serije TDR od 480W, ulaznog napona od 340-550VAC, izlaznog napona od 48V i maksimalne struje do 10A. Garancija 3 godine.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)480
Izlazni napon (V)48
Struja (A)10
Dužina (mm)128.5
Širina (mm)85
Visina (mm)125.2
Težina (g)1510
Radna temperatura (°C)-30...+70°C
Serija napajanjaTDR
Šifra proizvođačaTDR-480-48
Klijenti koji su kupili ovaj proizvod su kupovali i sledeće
Napajanje Mean Well MDR-40-12 40W 12V
Napajanje za DIN šinu Mean Well MDR-40-12 serije MDR od 40W, izlaznog napona 12V i maksimalne struje do 3.33A. Garancija 3 godine.
Dostupnost: 1-3 dana
364.286 RSD sa PDV-om
EMI Filter 20A 220V