Napajanje Mean Well TDR-480-24 480W 24V
Proizvođač: Mean Well
Napajanje za DIN šinu Mean Well TDR-480-24 serije TDR od 480W, ulaznog napona od 340-550VAC, izlaznog napona od 24V i maksimalne struje do 20A. Garancija 3 godine.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)480
Izlazni napon (V)24
Struja (A)20
Dužina (mm)128.5
Širina (mm)85
Visina (mm)125.2
Težina (g)1510
Radna temperatura (°C)-30...+70°C