Napajanje Mean Well TDR-240-24 240W 24V
Proizvođač: Mean Well
Napajanje za DIN šinu Mean Well TDR-240-24 serije TDR od 240W, ulaznog napona od 340-550VAC, izlaznog napona od 24V i maksimalne struje do 10A. Garancija 3 godine.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)240
Izlazni napon (V)24
Struja (A)10
Dužina (mm)113.5
Širina (mm)63
Visina (mm)125.2
Težina (g)1510
Radna temperatura (°C)-30...+70°C