Napajanje Mean Well NDR-480-48 480W 48V
Proizvođač: Mean Well
Napajanje za DIN šinu Mean Well NDR-480-48 serije NDR od 480W, izlaznog napona 48V i maksimalne struje do 10A. Garancija 3 godine.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)480
Izlazni napon (V)48
Struja (A)10
Dužina (mm)128.5
Širina (mm)85.5
Visina (mm)125.2
Težina (g)1000
Radna temperatura (°C)-20...+70°C
Serija napajanjaNDR
Šifra proizvođačaNDR-480-48
Klijenti koji su kupili ovaj proizvod su kupovali i sledeće
Drajver za NEMA 34 step motore do 7.2A - DM860H