Napajanje Mean Well NDR-480-24 480W 24V
Proizvođač: Mean Well
Napajanje za DIN šinu Mean Well NDR-480-24 serije NDR od 480W, izlaznog napona 24V i maksimalne struje do 20A. Garancija 3 godine.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)480
Izlazni napon (V)24
Struja (A)20
Dužina (mm)128.5
Širina (mm)85.5
Visina (mm)125.2
Težina (g)1000
Radna temperatura (°C)-20...+70°C