Napajanje Mean Well NDR-240-48 240W 48V
Proizvođač: Mean Well
Napajanje za DIN šinu Mean Well NDR-240-48 serije NDR od 240W, izlaznog napona 48V i maksimalne struje do 5A. Garancija 3 godine.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)240
Izlazni napon (V)48
Struja (A)5
Dužina (mm)113.5
Širina (mm)63
Visina (mm)125.2
Težina (g)1000
Radna temperatura (°C)-20...+70°C