Napajanje Mean Well NDR-240-24 240W 24V
Proizvođač: Mean Well
Napajanje za DIN šinu Mean Well NDR-240-24 serije NDR od 240W, izlaznog napona 24V i maksimalne struje do 10A. Garancija 3 godine.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)240
Izlazni napon (V)24
Struja (A)10
Dužina (mm)113.5
Širina (mm)63
Visina (mm)125.2
Težina (g)1000
Radna temperatura (°C)-20...+70°C
Serija napajanjaNDR
Šifra proizvođačaNDR-240-24
Klijenti koji su kupili ovaj proizvod su kupovali i sledeće
Kabl 4x0.5 PUR, sivi, za primenu u nosačima kablova
Dostupnost: Na stanju
41.429 RSD sa PDV-om
Kabl 4x1 PVC, širmovan, crni, za primenu u nosačima kablova
Dostupnost: Na stanju
Kabl 4x2.5 PVC, širmovan, crni, za primenu u nosačima kablova
Ležaj u kućištu KFL000
Ležaj u kućištu KFL000 za osovinu prečnika 10mm.