Napajanje Mean Well NDR-120-12 120W 12V
Proizvođač: Mean Well
Napajanje za DIN šinu Mean Well NDR-120-12 serije NDR od 120W, izlaznog napona 12V i maksimalne struje do 10A. Garancija 3 godine.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)120
Izlazni napon (V)12
Struja (A)10
Dužina (mm)113.5
Širina (mm)40
Visina (mm)125.2
Težina (g)600
Radna temperatura (°C)-20...+70°C