Napajanje Mean Well LPV-100-48 100W 48V
Proizvođač: Mean Well
LED napajanje u plastičnom kućištu Mean Well LPV-100-48 izlazne snage od 100W sa konstantnim naponom od 48V i IP67 nivoom zaštite za primenu i u najzahtevnijim spoljnim i vlažnim uslovima. Garancija 2 godine.
Popust na količinu
Količina
1-4
5-9 (5%)
10-19 (10%)
20+ (15%)
Cena
357.143 RSD
339.286 RSD
Dokumenti za preuzimanje
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)100
Izlazni napon (V)48
Struja (A)2.1
Dužina (mm)190
Širina (mm)52
Visina (mm)37
Težina (g)630
Radna temperatura (°C)-25...+70°C