Napajanje Mean Well HDR-100-12 100W 12V
Proizvođač: Mean Well
Napajanje za DIN šinu Mean Well HDR-100-12 serije HDR od 100W, izlaznog napona 12V i maksimalne struje do 7.1A. Garancija 3 godine.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)100
Izlazni napon (V)12
Struja (A)7.1
Dužina (mm)54.5
Širina (mm)70
Visina (mm)90
Težina (g)270
Radna temperatura (°C)-30...+70°C