Adapter Mean Well GS25E12-P1J 25W 12V
Proizvođač: Mean Well
Adapter Mean Well GS25E12-P1J serije GS od 25W, izlaznog napona 12V i maksimalne struje do 1.60A. Garancija 2 godine.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)25
Izlazni napon (V)12
Struja (A)1.6
Dužina (mm)79
Širina (mm)54
Visina (mm)30
Težina (g)210
Radna temperatura (°C)0...+50°C
Serija napajanjaGS
Šifra proizvođačaGS-25-12
Klijenti koji su kupili ovaj proizvod su kupovali i sledeće
Step Motor NEMA 23 57x112, 4.2A, 2.8Nm
Dostupnost: Na stanju
571.429 RSD sa PDV-om
Hibridni servo set Nema 34 od 12.5Nm
Servo step komplet sa Nema 34 step motorom od 12.5Nm, enkoderom od 1000 linija i drajverom
Dostupnost: Na stanju
Crevo za ulje od 4mm
Crevo za ulje od 4mm. Cena je po metru.
Obradni motor sa vodenim hlađenjem - 2.2kw fi80 ER20 220v
Obradna glava sa vodenim hlađenjem 2.2kw, prečnika fi80mm, ER20 prihvat sa maksimalnim prečnikom glodala do 13mm, 4 ležaja, maksimalne brzine 24000 o/min - 400Hz, 220v
TB6600 Drajver za step motore do 4.0A
Ekonomični drajver za step motore klase NEMA 17 i NEMA 23 do 4.0A sa SMD verzijom TB6600 čipa.