Proizvodi označeni sa 'lrs-600-48'
View as Mreža Lista
Sortirano po
Napajanje Mean Well LRS-600-48 600W 48V
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-600-48 niskoprofilne serije LRS od 600W, izlaznog napona 48V i maksimalne struje do 12.5A. Garancija 3 godine.