Proizvodi označeni sa 'lrs-450-36'
View as Mreža Lista
Sortirano po
Napajanje Mean Well LRS-450-36 450W 36V
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-450-36 niskoprofilne serije LRS od 450W, izlaznog napona 36V i maksimalne struje do 12.5A. Garancija 3 godine.