Proizvodi označeni sa 'lrs-200-24'
View as Mreža Lista
Sortirano po
Napajanje Mean Well LRS-200-24 200W 24V
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-200-24 niskoprofilne serije LRS od 200W, izlaznog napona 24V i maksimalne struje do 8.8A. Garancija 3 godine.