Adapter Mean Well GST90A24-P1M 90W 24V
Proizvođač: Mean Well
Adapter Mean Well GST90A24-P1M serije GS od 90W, izlaznog napona 24V i maksimalne struje do 3.75A. Garancija 3 godine.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)90
Izlazni napon (V)24
Struja (A)3.75
Dužina (mm)145
Širina (mm)60
Visina (mm)30
Težina (g)450
Radna temperatura (°C)-30...+70°C
Serija napajanjaGST
Šifra proizvođačaGST-90-24
Klijenti koji su kupili ovaj proizvod su kupovali i sledeće
Zupčasti kaiš HTD 3M-225 širine 9mm