Adapter Mean Well GST25E24-P1J 25W 24V
Proizvođač: Mean Well
Adapter Mean Well GST25E24-P1J serije GS od 25W, izlaznog napona 24V i maksimalne struje do 1.04A. Garancija 3 godine.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)25
Izlazni napon (V)24
Struja (A)1.04
Dužina (mm)79
Širina (mm)54
Visina (mm)30
Težina (g)202
Radna temperatura (°C)-30...+70°C
Serija napajanjaGST
Šifra proizvođačaGST-25-24
Klijenti koji su kupili ovaj proizvod su kupovali i sledeće
Step Motor NEMA 23 57x112, 3.0A, 2.8Nm
Dostupnost: Na stanju
571.429 RSD sa PDV-om
Crevo za hlađenje alata 1/4 sa metalnim ventilom i crevom za emulziju
Dostupnost: Na stanju
Hibridni servo set Nema 34 od 5Nm
Hibridni servo set sa Nema 34 step motorom od 5Nm, enkoderom od 1000 linija i drajverom
Hibridni servo set Nema 34 od 8.5Nm
Hibridni servo set sa Nema 34 step motorom od 8.5Nm, enkoderom od 1000 linija i drajverom
Dostupnost: Nema na stanju
Step Motor NEMA 34 86x78, 5.5A, 4.6Nm