Adapter Mean Well GST160A24-R7B 160W 24V
Proizvođač: Mean Well
Adapter Mean Well GST160A24-R7B serije GST od 160W, izlaznog napona 24V i maksimalne struje do 6.67A. Garancija 3 godine.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)160
Izlazni napon (V)24
Struja (A)6.67
Dužina (mm)175
Širina (mm)72
Visina (mm)35
Težina (g)660
Radna temperatura (°C)-30...+70°C